Sobota 26. ledna 2008
Herlíkovice nejen na lyžích

Zimní středisko u Vrchlabí ná všechno pro nabitou rodinnou dovolenou

Dvanáct sjezdovek všech obtížností včetně černé, kromě klasických vleků i dvě lanovky, snowpark a hlídání dětí s výukou angličtiny, běžecké tratě, výlety na čtyřkolkách a dvojmístném kluzáku, bar a občerstvení. Herlíkovice mají všechno pro zážitky nabitou rodinnou dovolenou.

Herlíkovoce - Vrchlabí, www.herlikovice.cz. Provoz denně 8:30 - 16:00, večerní lyžování denně 18:00 až 21:00. Celodenní permanentka - 530 Kč dospělí, 370 Kč děti.

Upraveno přes 11 kilometrů sjezdovek, z toho 700 metrů s umělým osvětlením pro večerní lyžování, šest modrých, pět červených a jedna černá sjezdovka. K dispozici jsou dvě čtyřsedačkové lanovky, pět klasických a dva dětské vleky. U areálu je otevřen snowpark s denním i večerním provozem a dětský snowpark se školičkou pro nejmenší a dětskými čtyřkolkami.

Celkem 27 kilometrů udržovaných běžeckých tratí.

Pro návštěvníky je parkoviště v areálu zdarma. Možnost dopravy skibusem, nutná je rezervace (přes internet nebo telefonicky).

Areál nabízí hlídání dětí s výukou angličtiny a výlety na čtyřkolkách, sněžných skútrech nebo na dvojmístném padákovém kluzáku. K dispozici je skiservis, testcentrum, lyžařská škola, občerstvení a bar.

V okolí lze využít například aquapark ve Špindlerově Mlýně, horolezeckou stěnu ve Vrchlabí a bazén v Jilemnici

Zpět