5 šidítek, na které si nabalíte holku

Jste nevzhledný, obtloustlý, upocený, nudný ubožák s malým penisem? Mám pro vás několik tipů, jak i přesto sbalit ženu.


      Některým mužům nebyl dán do vínku přitažlivý vzhled, charisma nebo základní hygienické návyky. I tak ale u těchto nebožáků šance na páření se samičkou stále žije. Stačí k tomu využít některou pomůcku. Upozorňuji, že následující šidítka slouží pouze k sexu. Na dlouhodobý vztah existuje jen jedno šidítko a tím jsou peníze.

1. Sportovní fáro

letyc2
Čím lepší auto máte, tím dříve k němu přijde nějaká rajda v sexy hadrech a začne se po něm válet

      Každý ví, že nevalnou velikost penisu lze suplovat pořádným bourákem. Jestliže je váš penis nejenom malý, ale i podivně zakroucený, flekatý nebo z něho neustále něco kape, máte tu ještě možnost si váš bourák řádně vytunit. Deset výfuků a burácivý motor, který trhá ušní bubínky ve tři ráno v obydlené čtvrti, to je přesně to, co vám u žen pomůže. Nemusíte být přitažlivý. Nemusíte být zábavný. Stačí, když máte nablýskané Porsche v kabriu, zastavíte u nějakých roštěnek, pokynete hlavou a to by bylo, aby alespoň jedna z nich k vám nenastoupila. Přinejmenším stačí auto zastavit na parkovišti a dříve či později dorazí spoře oděná děva, začne se o auto opírat, špulit zadek a prsa a začne se fotit.

2. Drahé hadry a doplňky

 

    Opět je třeba skrýt vaše drobné nedostatky, jako to, že je vám šedesát, jste tlusté vyžrané prase a máte křivici, za drahý oblek a drahé hodinky. Je třeba brát v potaz efekt prvního dojmu. První dojem znamená to, co máte na sobě. Váš pokřivený charakter není na první pohled vidět, tak toho využijte.

3. Opálená pleť


K opálení občas pomůže, když se postříbříte anebo alespoň pomažete sádlem. Abyste se leskli.

    S ksichtem bílým jako sejra nikoho neohromíte. Chce to pravidelné solárko a opálení si vypěstovat. Do zlatova propečený muž v lednu na baru má práci u žen o mnoho ušetřenou. Stačí se usmát a vystavit na odiv svou snědou pokožku. Je sice možné, že dostanete na držku od přítomných vlastenců, bo vás budou mít za imigranta, ale zase kdo neriskuje, ten nešuká.

      4. Pes

    I na psa můžete sbalit holku. Důležité je ale správná volba rasy. Na jezevčíka si nabalíte důchodkyni s umělou kyčlí. Na bišonka zase svářeče Milana s krizí sexuální identity. Chce to psa, který vystihuje vaše mužství a charakter. Odborníci doporučují chrty. 

5. Dítě


Jedna vagína nezůstane suchá


    Muž, který se láskyplně stará o malé dítě, působí na ženy jako afrodiziakum. Je to logické, neboť v něm hned vidí otce svých budoucích dětí. Pozor ale na to. Jestliže budete balit holky na vaše dítě, dá vám vaše manželka přes držku. Musíte být buď rozvedený anebo samoživitel. Jestliže jste samoživitel, tak máte vyhráno. Nic víc už u žen být nemůžete. Samoživitel je víc než Brad Pitt. Dítě si můžete rovněž vypůjčit u známých anebo z dětského domova. Tam ale nevidí rádi, když posléze dítě vrátíte, jelikož už máte „nabaleno“.

Další články