39. ROČNÍK TRADIČNÍHO TURISTICKÉHO POCHODU, PŘESPOLNÍHO BĚHU I ZÁVODU VOZÍČKÁŘU

V sobotu 25. 9. 2014 se konal 39. ročník turistického pochodu a běžeckého závodu ENERVIT Janovských 11 a 19km ČSOB. Přes nepřízeň počasí byla účast nevídaná a v dlouhodobé historii také nejvyšší. Přihlášeno bylo celkem 752 běžců, Cílem proběhlo 690 závodníků, z toho 38 handicapovaných. Výsledková listina je již v tuto chvíli ke stažení na www.11a19.cz

Závodu se účastnili i známí sportovci. Např. v kategorii 11km, ženy do 34 let, zvítězila s časem 45:48.9 Petra Kuříková, triatlonová reprezentantka, v kategorii 11km, ženy nad 34 let bývalá česká reprezentantka v běhu na lyžích Zuzana Kocůmová.

Zájem byl i o připravené turistické trasy. Trať 11km prošlo a diplom o absolvování získalo 270 účastníků a náročnější 19km trať prošlo 60 chodců.

Vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií proběhlo v odpoledních hodinách v janovské sokolovně. Ceny předali představitelé obce a zástupce sponzorů.

Další informace nalezněte na našich webových stránkách nebo se můžete obracet na pana Jiřího Kyptu -email: jirka.kypta@11a19.cz), tel. 724 178 305.

Janovských 11 a 19 km  z. s.